Про компанію

ГАЛНАФТОХІМ займає лідируючі позиції в поставках мінеральних добрив на внутрішній ринок України. В основі цього успіху лежить правильно обрана стратегія, грамотне планування, чітко відпрацьовані маркетингові технології, висока якість послуг, що надаються і досвід наших фахівців. Багаторічний досвід роботи дозволив реалізувати оптимальну схему побудови бізнесу і виробити основоположні принципи співробітництва.
Чітка стратегія і ефективний аналіз тенденцій ринку забезпечили для ГНХ можливість охопити все споживчі сегменти: від приватних користувачів до великих агровиробників.
В основу збутової політики Компанії покладено принцип комплексності: споживачеві в одному місці пропонуються засоби для поліпшення росту, якості і врожайності рослин (мінеральні добрива), засоби їх захисту (інсектициди, гербіциди, протруйники, фунгіциди, десиканти), а також агрегати для отримання високого врожаю з одночасним зниженням витрат (обладнання для обробки ґрунту).
Крім того, Компанія вважає своїм пріоритетом збереження міцних, довірчих відносин з визнаними на світовому ринку виробниками мінеральних добрив. Багаторічна співпраця дозволяє Компанії гарантувати виважену та стабільну цінову політику і високу якість послуг, що надаються.
Для того, щоб повніше задовольняти потреби замовників і гнучко реагувати на ринкову кон’юнктуру, Компанія починаючи з 2001 року змогла організувати розгалужену структуру, що складається з 27 агроцентрів, яка включає в себе також агромагазини роздрібної торгівлі «ФЕРМЕР» і сертифіковані складські приміщення, розташовані у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.

В даний час загальна ємність складів налічує 100 тис. тонн одночасного зберігання. На складах постійно є широкий асортимент мінеральних добрив – азотних, фосфорних, комплексних. Широкий асортимент і наявність необхідних запасів добрив на складах забезпечують повну комплектацію майже будь-якого замовлення, що розширює географію продажів і гарантує оптимальні ціни.
У 2008 році Компанією було реалізовано проект для виробництва тукосумішей під FERTILUX™ на власній виробничій базі в с. Ожидів Львівської області. Виробництво тукосумішей відбувається шляхом механічного змішування простих і складних мінеральних добрив на сучасному технологічному обладнанні.

Залежно від призначення виготовляються більше 50 формул сумішей NPK, які використовуються для весняного і осіннього внесення. Суміші є висококонцентрованими комплексними добривами, які містять елементи живлення у легкодоступній формі, добре розчиняються в ґрунті і можуть використовуватися на будь-яких етапах розвитку рослин.
Завдяки професійному відношенню до організації виробничих процесів і логістики, наші клієнти можуть не турбуватися про упаковку та доставку. Тукосуміші і інші мінеральні добрива можна придбати в м’яких спеціалізованих контейнерах типу «big-bag» і мішках, а доставка може бути здійснена як автомобільним, так і залізничним транспортом.
Наш шлях в бізнесі – чесне партнерство, яке ґрунтується на довірі та взаєморозумінні.